הָאַלְבּוֹם שֶׁל אָדֵל במכירה מוקדמת

ספר ילדים נדיר וחדש בהוצאת בבל.
הָאַלְבּוֹם שֶׁל אָדֵל, ספר הביכורים של המאייר וסופר הילדים הצרפתי הנודע קלוד פונטי. הספר בקרוב בחנויות וכבר מעכשיו תוכלו לרכוש אותו במכירה מוקדמת ובהנחה גדולה של 35% בחנות המקוונת של בבל (https://goo.gl/4Svabo).

המבצע בתוקף עד ה-15 באוגוסט בחצות. הספר יישלח אליכם עד ה-31 באוגוסט.

 

כּשְֶׁאָדֵל בַּת הַשָּׁנָה וָחֵצִי נִכְנֶסֶת לְתוֹךְ הָאַלְבּוֹם שֶׁלָּהּ, הִיא יְכוֹלָה לַעֲשׂוֹת מִמֶּנּוּ אהֶֹל וּלְאָרֵחַ בּוֹאֶת כָּל חֲבֵרֶיהָבַּהַתְחָלָה נִדְמֶה שֶׁהַחֲבֵרִים שֶׁל אָדֵל הֵם יְלָדִים שְׁקֵטִים וּרְגוּעִים כָּמוֹהָ, אַךְלְמַעֲשֶׂה מִתְבָּרֵר שֶׁכֻּלָּם אוֹהֲבִים לְהִשְׁתּוֹלֵלוְעַד מְהֵרָה הוֹפֵךְ הַמִּפְגָּשׁ לִמְסִבָּה עַלִּיזָהוְסוֹעֶרֶתהָאֶפְרוֹחִים עוֹשִׂים שְׁטֻיּוֹת, הַצָּב נִרְאֶה אוֹבֵד עֵצוֹת, הַדֻּבִּי וְהַבֻּבָּה רוֹקְדִים בְּמֶרֶץ,הַכְּפָפָה וְהָעַכְבָּר עוֹשִׂים תַּעֲלוּלִים.

הָאַלְבּוֹם שֶׁל אדֵָל הוּא אוֹצָר בִּלְתִּי־נִדְלֶה שֶׁל הַפְתָּעוֹת וּצְחוֹקִים. מֵעַמּוּד לְעַמּוּד נוֹסָפִים עוֹדוְעוֹד פְּרָטִים וְסִפּוּרִיםוְאָנוּ לוֹמְדִים לְהִתְבּוֹנֵן בָּהֶם, לַעֲקבֹ אַחַר הַשִּׁנּוּיִים וּלְהִתְאַהֵב בַּדְּמֻיּוֹתוּבַיְּצוּרִים הַתּוֹסְסִים.

הָאַבָּא שֶׁל אָדֵל, הַמְּאַיֵּר קְלוֹד פּוֹנְטִי, הוּא כַּיּוֹם אֶחָד מִסּוֹפְרֵי הַיְּלָדִים הָאֲהוּבִים בְּיוֹתֵרבְּצָרְפַתהָאַלְבּוֹם שֶׁל אָדֵל הָיָה סִפְרוֹ הָרִאשׁוֹן.

 

לכבוד הגשם הראשון:

30% הנחה בכל קנייה.
(המבצע עד ה-31 באוקטובר בחצות)